Dlaczego Obozy?

 

Wyjazdy na obozy stanowią ważny krok na drodze do nauki samodzielności, odpowiedzialności oraz zdobywania dojrzałości przez nasze dzieci. Ciągłe towarzystwo rówieśników w połączeniu z bogatym programem wyjazdów sprawiają, że młodzi uczestnicy obozów nie mają czasu zatęsknić za rodziną, nabywając przy tym pewności siebie w pozadomowym środowisku. Pobyt z dala od rodziców w warunkach obozowych pozwala również na nabieranie umiejętności przydatnych na przestrzeni całego życia, takich jak wczesne, samodzielne wstawanie, punktualność, sprzątanie po sobie, gospodarowanie pieniędzmi czy wreszcie aklimatyzacja w nowym miejscu.

Nie należy oczywiście zapominać, że uczestnictwo w obozach jest dla dziecka przede wszystkim niesamowitą frajdą. Z jednej strony, to świetna szansa na spędzenie większej ilości czasu z najlepszymi kolegami i koleżankami oraz nawiązanie nowych przyjaźni. Z drugiej, wszystko odbywa się we wzbogacającym rozwój dziecka środowisku: wypoczynku na świeżym powietrzu wśród licznych atrakcji o charakterze rekreacyjno-edukacyjnym.

Obozy Football Academy Camps to wyśmienita okazja do integracji wszystkich naszych ośrodków oraz przeżycia piłkarskiej przygody roku dla naszych podopiecznych jak i wszystkich pozostałych, którzy chcieliby podnieść swoje umiejętności i przeżyć przygodę roku! Za każdym razem wszystkim uczestnikom gwarantujemy olbrzymią dawkę piłkarskich emocji pod okiem naszych najlepszych trenerów Football Academy.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Profesjonalny sprzęt treningowy
Na każdym obozie uczestnicy trenują na najwyższej jakości sprzęcie piłkarskim. Posiadamy swoje dedykowane modele piłek ZINA.  W tym roku wyprodukowaliśmy nową piłkę : FABALL X-TRA. 

 

Wykwalifikowana kadra
Atutem naszych obozów jest kadra. Doświadczeni trenerzy z Football Academy potrafią skupić uwagę dzieci na zajęciach ale również spędzić z nimi niezapomniane chwile na licznych atrakcjach.
 

Własny system szkolenia
Posiadamy własną kocepcję szkolenia Football Academy. Stale edukujemy naszych trenerów, dzięki czemu podnosimy jakość szkoleniową w międzynarodowym projekcie jakim jest Football Academy. 
 

Powołania do Reprezentacji
Każdy uczestnik obozów ma szansę dostać się do Reprezentacji Polski Football Academy. Wyróżniający się zawodnicy są zapraszani na zgrupowania Kadry oraz międzynarodwe turnieje. Raz w roku organizujemy również obóz dla Kadry Polski oraz Kadr Regionalnych Football Academy. 


Obozy tematyczne
Oprócz obozów piłkarskich, organizujemy również obozy bramkarskie, narciarskie oraz familijne z udziałem rodziców.  Stawiamy na jakość i rozwój młodych zawodników w jak najlepszych warunkach.MOŻESZ NAM ZAUFAĆ 

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH UCZESTNIKÓw

 

   

WYKWALIFIKOWANA KADRA


 

  

Profesjonalne obiekty treningowe

 

  

JAKOŚć


 

  

ROZMAITE ATRAKCJe


 

  

KILKADZIESIĄT LOKALIZACJI


 

  

Partnerzy

PARTNERZY:
 

2019 © Football Academy
FA Camps - polskie i zagraniczne obozy piłkarskie all rights reseved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA

FA Camps - obozy piłkarskie!

45-588 Opole

ul. Kowalska 2

Tel/Fax: +48 500 200 490

biuro@facamps.pl

www.facamps.pl

| P. PRYWATNOŚCI |

pozostałe projekty FA Group

| FA | FASE | FAUK | LPFA | GKA |

1
01:39
   poniedziałek, 18 listopada 2019 roku