Rodzicu, zdecyduj świadomie!

13.05.2020, 00:00

Hasło #zdecydujświadomie towarzyszy nam od początku sytuacji związanej z pandemią korona-wirusa. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, abyście Państwo mieli poczucie bezpieczeństwa i wystarczającą ilość czasu do podjęcia dobrej decyzji, związanej z wyjazdem dziecka na letni obóz piłkarski.

 

W kwietniu 2020r. zaprezentowaliśmy, jako jedni z nielicznych organizatorów obozów sportowych w Polsce, strategię bezpieczeństwa FA Camps chroniącą w 100% wpłacone przez Państwa środki.

Zapraszamy do zapoznania się ze strategią, jeśli jeszcze nie mieliście okazji tego zrobić: https://facamps.pl/blog/filary-strategii-fa-camps/


Przedstawione filary to nie jedyna decyzja, którą podjęliśmy. Zdrowie zawodników i nas wszystkich jest w tej chwili najważniejsze i żadne wyjazdy nie mogą odbyć się ich kosztem. Nie wiedząc jaką decyzję podejmie Rząd, zadziałaliśmy z wyprzedzeniem:

• część wypoczynków, które miały odbyć się na początku wakacji tj. w czerwcu i częściowo w lipcu, została przeniesiona na sierpień
• kilka turnusów czerwcowo-lipcowych odbędzie się jednak zgodnie z planem z uwagi na Państwa ewentualne plany osobiste i wcześniej poczynione ustalenia
• aktualna oferta letnich wypoczynków znajduje się na stronie www.facamps.pl w zakładce OFERTA
• w przypadku przeniesienia zapisu na inny turnus, wpłacone środki zostaną przeksięgowane na nowo wybrany obóz lub turnus.
• w opisywanym przypadku przenoszenia zapisów na nowo wybrany termin obozu, nadal obowiązują wszystkie filary bezpieczeństwa FA Camps

 

Wszystkie nasze obozy tworzymy z pasją i pragniemy przygotować się na każdą ewentualność, a wszystko to z myślą o zawodnikach. Mimo iż przeniesienie niektórych turnusów na późniejsze terminy może wiązać się z komplikacjami logistycznymi w Państwa domach, uważamy, że lepiej zmaksymalizować bezpieczeństwo i rozsądnie podejść do sytuacji.


Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Kuratorium Oświaty wydały odpowiednie komunikaty, że na chwilę obecną nie jest planowane odwołanie wypoczynków w wakacje br.


Komunikat Kuratorium Oświaty: KLIKNIJ
Komunikat dotyczący rozmrażania gospodarki, w tym wypoczynków letnich: KLIKNIJ


W najbliższym czasie spodziewamy się, iż Ministerstwo Zdrowia przekaże organizatorom wypoczynków specjalne wytyczne dotyczące zachowania należytego reżimu sanitarnego podczas obozów. Będziemy mieć wystarczającą ilość czasu, aby spełnić wszystkie przedstawione wymogi i należycie przygotować się do zaplanowanych obozów letnich.

 

<< Poprzedni następny >>
Tagi

Obozy

Obozy dochodzeniowe

Treningowy

Edukacyjny

zdecyduj świadomie

obozy piłkarskie

obozy dla dzieci