Misja

KIM JESTEŚMY?

Football Academy Group jest jedną z najbardziej nowoczesnych organizacji sportowych w Polsce, działającą także w Europie. Składa się z kilkuset szkółek piłkarskich i tysięcy zawodniczek oraz zawodników w przedziale wiekowym od 2 do 19 lat. FA Group stanowi zgrany zespół działający w lokalnych i międzynarodowych projektach. To nie tylko wykwalifikowana kadra, ale również nowoczesny sprzęt, odpowiednie przygotowanie merytoryczne, zapał do pracy zespołowej i miłość do piłki nożnej. Football Academy Camps, które zajmuje się organizacją obozów piłkarskich jest częścią projektu Football Academy Group.

MISJA

Działalność związana ze sportem dzieci i młodzieży to duża odpowiedzialność, dlatego nasza misja zakłada podnoszenie poziomu sportowego i organizacyjnego młodzieżowej piłki nożnej w Polsce i Europie, naukę samodzielności oraz odpowiedzialności za siebie, a także przeżycie piłkarskiej przygody w bezpiecznych warunkach z odpowiednio przygotowaną kadrą.

DLA KOGO?

Ideą naszej organizacji jest aktywne spędzenie czasu wolnego małych adeptów stawiających swoje pierwsze kroki w piłkarskiej przygodzie oraz stworzenie idealnych warunków do podnoszenia piłkarskich umiejętności profesjonalnym zawodnikom. W zależności od wieku oraz poziomu umiejętności uczestników, organizujemy dopasowany rodzaj piłkarskiego zgrupowania.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jako FA Camps od ponad 10 lat organizujemy specjalistyczne obozy piłkarskie i bramkarskie w Polsce i za granicą, weekendowe zgrupowania oraz półkolonie na terenie całej Polski, w górach, nad morzem oraz na Mazurach. Jesteśmy również organizatorem obozów piłkarskich w Polsce dla drużyn z zagranicy.