FAQ

Obozy/zgrupowania/półkolonie skierowane są do podopiecznych Football Academy, którzy chcą podnieść swoje umiejętności piłkarskie oraz zawodników z innych akademii. Sugerowany wiek dzieci uczestniczących w obozach/zgrupowaniach to przedział 6-15 lat. Natomiast w przypadku półkolonii sugerowany wiek to 5-9 lat.

Zapisu na wybrany obóz/półkolonie/zgrupowanie można dokonać jedynie poprzez formularz elektroniczny na stronie facamps.pl. Po rejestracji automatycznie zostaje wygenerowana faktura pro-forma, wystawiona na dane wpisane w formularzu.

Czasem zdarzają się sytuacje, że mail z wygenerowaną fakturą nie dociera na skrzynkę mailową, która została wpisana do formularza. By tego uniknąć należy zwrócić uwagę na poprawność wpisanego przez siebie adresu email do kontaktu. Zalecane jest sprawdzenie zakładki SPAM w skrzynce mailowej, zdarza się, że trafi tam wiadomość potwierdzająca uczestnictwo na obozie. W przypadku nieotrzymania maila, faktura dostępna jest zawsze po zalogowaniu do panelu Football Academy.

Nie. Wpłaty za obóz/półkolonie/zgrupowanie dokonuje się na numer konta, który znajduje się na fakturze pro-forma. Wykonując przelew należy w tytule przelewu wpisać imię, nazwisko zawodnika, numer faktury oraz miejscowość, w której odbędzie się obóz.

Można dokonać zmian w danych nabywcy na fakturze, jednak należy pamiętać, iż w momencie zapisywania zawodnika na obóz, istnieje możliwość wprowadzenia odrębnych danych, które mają widnieć na fakturze. Jeżeli zapisu dokonano bez wprowadzenia danych, na które powinna zostać wystawiona faktura, należy skontaktować się z biurem FA Camps, wysyłając maila z pełnymi danymi, na które ma ona zostać wystawiona. Zmiany danych dokonuje się poprzez notę korygującą, ponieważ faktura zostaje wystawiona automatycznie w momencie zapisywania zawodnika na obóz, na wprowadzone w formularzu dane.

Tak. Jeśli możecie Państwo otrzymać dofinansowanie do obozu z zakładu pracy, prosimy kontaktować się z nami pisząc na biuro@facamps.pl, w celu ustalenia dalszej procedury.

Tak. W cenę każdego obozu Football Academy Camps wliczone jest ubezpieczenie NNW oraz PZU SPORT.

Dokumenty generują się automatycznie. Rodzic/opiekun prawny musi uzupełnić dokumentację o szczepienia oraz złożyć podpis w odpowiednim miejscu. Uzupełnione dokumenty należy wysłać skanem na adres biuro@facamps.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Football Academy Camps, ul. Kowalska 2, 45-588 Opole. Ostateczny termin przesłania dokumentów to 14 dni od momentu zapisania na obóz.

Nie. Według Kodeksu Cywilnego zadatek jest bezzwrotną formą płatności. W przypadku nieodbycia się obozu z winy Organizatora zadatek zostaje w całości zwrócony.

Podczas obozów istnieje możliwość dopasowania diety. Konieczność zindywidualizowanej diety należy zgłosić przy rejestracji. W przypadku indywidualnej diety dziecka może zaistnieć konieczność dopłaty, w zależności od cennika hotelu. Możliwe diety: wegetariańska, wegańska, bezglutenowa, bez laktozy.

Tak. Najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem obozu lub 3 dni przed rozpoczęciem półkolonii na e-mail podany podczas rejestracji wysyłana jest tzw. „odprawa dla rodzica”. Zawarte są w niej wszystkie niezbędne informacje takie jak: godzina i miejsce zbiórki, niezbędny ekwipunek, numer zgłoszenia do kuratorium, link do relacji itp.

Nie, Football Academy Camps nie zapewnia transportu na obozy. Chyba, że w ofercie widnieje inaczej. Warto jednak zapytać managera oddziału FA, czy planuje zorganizowany transport dla zawodników FA danego oddziału.

Ze względów organizacyjnych oraz ze względu na komfort dziecka nie zalecamy odwiedzin podczas obozu/zgrupowania. W wyjątkowych sytuacjach możliwe indywidulane rozpatrzenie prośby o odwiedzenie dziecka, jednak po uprzednim kontakcie z kierownikiem obozu.

Pełną relację foto-video ze wszystkich obozów prowadzimy na naszym Facebooku: www.facebook.com/facamps/

Podczas rejestracji na dany wypoczynek wybierasz zapis poprzez przycisk "ZAWODNIK FA". Następnie logujesz się za pomocą danych do logowania jak w panelu FA, GK, FB lub FA UK. Po zalogowaniu zniżka jest naliczana automatycznie.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się z nami!