O nas

OBOZY PIŁKARSKIE I BRAMKARSKIE

Jesteśmy organizatorem obozów piłkarskich na terenie całej Polski i za granicą, w okresie wakacji oraz ferii zimowych. Podczas obozów nasi zawodnicy codziennie szlifują piłkarskie umiejętności pod okiem trenerów Football Academy oraz biorą udział w warsztatach ze specjalistami z dziedziny piłki nożnej (psycholog sportowy, trener mentalny, dietetyk).

OBOZY DOCHODZENIOWE

Jako FA Camps organizujemy obozy dochodzeniowe dla szkółek zrzeszonych w Football Academy. Obozy mają na celu przygotować do sezonu całą drużynę. Odbywają się stacjonarnie - cały dzień zawodnik jest pod opieką naszych trenerów i specjalistów, natomiast na noc wraca do domu.

ZGRUPOWANIA

Wiosną oraz jesienią organizujemy zgrupowania weekendowe. Zgrupowanie jest idealnym rozwiązaniem na pierwszy samodzielny wyjazd młodszego dziecka, natomiast dla starszych zawodników to dobry moment na intensywny szlif piłkarskich umiejętności w trakcie roku szkolnego.

PÓŁKOLONIE

Co roku organizujemy półkolonie piłkarskie w ponad 50-ciu miastach w Polsce. Półkolonie trwają do 8 h dziennie i są idealnym miejscem dla dzieci już od 5-tego roku życia. To tutaj nabywają podstaw samodzielności oraz funkcjonowania w grupie. Półkolonie przygotowują naszych najmłodszych adeptów do pierwszych samodzielnych wyjazdów, z dala od domu i rodziców.

PERSONALIZOWANE OBOZY DLA DRUŻYN PIŁKARSKICH

Od lat jesteśmy organizatorem spersonalizowanych obozów piłkarskich dla drużyn z Polski oraz z zagranicy. Uwzględniamy wszelkie potrzeby trenerów oraz zawodników, dostosowujemy się do wyznaczonych wymagań. Zaufali nam m. in. Bolton Wanderers, Crewe Alexandra F.C., Atherton Town F.C. czy LZS Plon Garbatka.