Nasza Kadra

PASJA I ZAANGAŻOWANIE

Jesteśmy przekonani, że aby zarażać pasją, trzeba mieć w sobie pasję. Doceniamy w naszych trenerach zaangażowanie, pracę pełną energii oraz uśmiechu. Kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do zawodnika, by pielęgnować jego naturalny indywidualizm.

DOŚWIADCZENIE

Wszyscy trenerzy i kierownicy obozów FA Camps pracują na co dzień w szkółkach piłkarskich FA w całej Polsce. Są to osoby posiadające duże doświadczenie w pracy z dziećmi, które regularnie opiekują się zawodnikami na letnich i zimowych obozach piłkarskich.

WEWNĘTRZNY SYSTEM SZKOLENIA

Trenerzy pracujący z zawodnikami na obozie prowadzą swoje treningi w oparciu o wewnętrzny, ujednolicony system szkolenia piłkarskiego Football Academy. Integruje on proces treningowy we wszystkich szkółkach piłkarskich FA. Indywidualne podejście do każdego zawodnika umożliwia wzrost umiejętności sportowych na każdym etapie jego rozwoju. Zaktualizowana w 2019 roku, koncepcja szkolenia FA powstała dzięki współpracy doświadczonych trenerów wchodzących w skład “Rady Trenerów Football Academy” i jest przekazywana zgodnie z systemem licencyjnym.

ZAUFANIE

Kadra kierownicza obozów FA to wyselekcjonowane grono najlepszych specjalistów w dziedzinie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Aby zostać kierownikiem obozu FA Camps trzeba wykazywać się wieloletnim doświadczeniem w pracy w strukturach Football Academy, zaufaniem rodziców, nieposzlakowaną opinią i bardzo dobrą znajomością specyfiki pracy z dziećmi.

WIEDZA

W FA Camps prowadzimy wewnętrzne szkolenia mające na celu podnoszenie kwalifikacji kadry trenersko-kierowniczej oraz poszerzanie wiedzy z zakresu organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. W trakcie wewnętrznych szkoleń kadra otrzymuje praktyczne wskazówki i rozwiązania sytuacji, które mogą wydarzyć się na obozie. Bogate doświadczenia stałej kadry obozowej pozwalają na omawianie zagadnień na podstawie realnych sytuacji i są doskonałym początkiem do nauki i dyskusji.

CERTYFIKATY

Kadra obozowa FA Camps może pochwalić się nieustannym poszerzaniem swojej wiedzy i umiejętności, które poparte są zdobywanymi certyfikatami. Trenerzy pełniący funkcje wychowawców posiadają licencje UEFA, włącznie z najwyższą w Europie licencją dla trenerów pracujących z młodzieżą - UEFA Elite Youth A.